Instalacje Gazowe i Centralne Ogrzewanie

Jedną z najważniejszych specjalizacji naszej firmy są profesjonalne instalacje gazowe oraz instalacje centralnego ogrzewania. Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma prawidłowe wykonanie takich instalacji, stąd też realizujemy je zawsze w oparciu zarówno o wysokiej jakości materiały, jak i najlepsze narzędzia. Po zakończeniu pracy wszystkie elementy instalacji gazowej są przez nas kontrolowane pod kątem szczelności oraz prawidłowości montażu.

Każda instalacja gazowa jest wykonywana przez profesjonalistów gazowników z wiedzą oraz doświadczeniem, przy zachowaniu wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa. Instalacje gazowe wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną, normami bezpieczeństwa oraz wykonawstwa.

Przyłącza Gazu
Wykonujemy przyłącza gazu zgodnie z oczekiwaniem klienta oraz jego potrzebami. Przyłącza gazu to nic innego jak główne przyłącze ogólnej instalacji gazowej do budynku użytkowego lub domu, a także bezpośrednie przyłącza wewnątrz, na przykład do piecyka gazowego czy też płyty gazowej. Przyłącza gazu wykonywane są tylko i wyłącznie na podstawie atestowanych podzespołów, gwarantujących zachowanie trwałości oraz pełną szczelność całego układu.

Ogrzewanie Gazowe
(kaloryfery, ogrzewanie podłogowe) Nasza firma wykonuje profesjonalne ogrzewania gazowe. Realizujemy instalacje grzewcze na podstawie kotłów gazowych tradycyjnych oraz kondensacyjnych, podpinamy grzejniki do instalacji, a także wykonujemy profesjonalne ogrzewanie podłogowe, które staje się coraz popularniejszym systemem grzewczym w domach oraz w budynkach użytkowych. Nowoczesne instalacje podłogowe oraz systemy ogrzewania gazowego należą do najbardziej efektywnych i najbezpieczniejszych. Wykonanie instalacji ogrzewania gazowego przez naszą firmę to gwarancja precyzji, bezpieczeństwa i wieloletniej trwałości instalacji.

Instalacje ogrzewania wody
Nowoczesne systemy gazowe do ogrzewania wody to wysoko wydajne i bardzo nowoczesne systemy, doskonale radzące sobie nawet przy dużym zapotrzebowaniu na wodę. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w profesjonalnych i nowoczesnych instalacjach do ogrzewania wody. Instalacje gazowe wykonywane są na bazie wysokiej jakości materiałów zgodnie z normami bezpieczeństwa i ze sztuką budowlaną. To pozwala zmaksymalizować efektywność instalacji i zminimalizować ewentualne ryzyko.

Serwis instalacji
Nasza firma prowadzi kompleksowy i błyskawiczny serwis każdego rodzaju instalacji gazowych. Począwszy od serwisu instalacji gazowych i przyłączeniowych, poprzez serwis instalacji gazowych grzewczych, w tym instalacji tradycyjnych i podłogowych. Serwis gotowy jest zareagować błyskawicznie, w zależności od potrzeb każdego klienta.

Zobacz Również:


Kompleksowe Wykończenia Wnętrz: www.rafex1.pl

Podwieszane Sufity, Napinane Sufity, Łazienki, Tynki, Sztukateria, Gładzie, Panele, Instalacje, Oświetlenie, Wykończenia pod klucz

Logo1