Klimatyzacja i Wentylacje

Systemy wentylacyjne oraz klimatyzacyjne coraz częściej montowane są już nie tylko w budynkach użytkowych, ale również w domach, a nawet w mieszkaniach. Rosnąca popularność tego typu instalacji wymusiła również na naszej firmie wyspecjalizowanie się w projektowaniu, montażu oraz serwisowaniu instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Prawidłowo działająca wentylacja w budynku to gwarancja zachowania czystości, higieny, a także prawidłowej wymiany powietrza. Dodatkowo, wentylacja to również bezpieczeństwo w przypadku instalacji grzewczych i systemów ogrzewania z otwartą komorą spalania, bowiem niezbędna jest wówczas prawidłowa wentylacja, która zagwarantuje efektywne odprowadzanie spalin, a także szkodliwych dla zdrowia tlenków i substancji.

Projektowanie
Każdy montaż instalacji wentylacyjnej oraz klimatyzacyjnej rozpoczynamy od projektu. Wykonujemy projekty instalacji zgodnie z oczekiwaniami klienta, a także z możliwościami technicznymi i sztuką budowlaną. Projekty obejmują zarówno niezbędne obliczenia, jak również samo projektowanie systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Nasza firma zatrudnia nie tylko biegłych, ale i bardzo doświadczonych projektantów, którzy na podstawie wizji lokalnej czy też projektu budowlanego są w stanie zaprojektować najbardziej efektywnie pracującą instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną, nawet w dużych obiektach.

Montaż
Zajmujemy się montażem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Montaże przeprowadzamy począwszy od przygotowania otworów, aż po sam montaż podzespołów i końcowe uruchomienie. W przypadku montażu instalacji wentylacyjnych opieramy się na projektach oraz wyliczeniach. W przypadku klimatyzacji, dodatkowo, kierujemy się doświadczeniem naszych pracowników oraz wymaganiami indywidualnymi klienta. Montaż przeprowadzany jest na bazie nowoczesnego sprzętu i bardzo pieczołowicie dobranych podzespołów.

Serwis (24h / 7 dni)
Systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne wymagają sprawnego i szybko działającego serwisu. Stąd też nasza firma uruchomiła tego typu usługę, zapewniając działający przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę serwis klimatyzacji oraz wentylacji. Nasz serwis obejmuje również naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne wykonywanych przez nas instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Zobacz Również:


Kompleksowe Wykończenia Wnętrz: www.rafex1.pl

Podwieszane Sufity, Napinane Sufity, Łazienki, Tynki, Sztukateria, Gładzie, Panele, Instalacje, Oświetlenie, Wykończenia pod klucz

Logo1