Rekuperacja - Odzyskiwanie Energii

Rekuperacja jest mało popularnym w Polsce systemem wentylacji, który jednak stopniowo zyskuje na popularności. Jest to tak zwany system bazujący na skutecznej i efektywnej wentylacji budynku, który pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania zimą, a latem powoduje, że budynek utrzymuje stabilną, stosunkowo niską temperaturę. Podsumowując, rekuperacja jest mechanizmem, który pozwala na odzyskiwanie ciepła, które normalnie traci się podczas wentylacji budynku. Nasza firma od lat specjalizuje się w montażu wentylacji z tak zwanymi rekuperatorami, która to wentylacja pozwala na odzyskiwanie nawet 90% utraconego ciepła, które przy standardowych systemach wentylacji ulatywałoby z budynku.

Projekty, Wykonawstwo To, co charakteryzuje naszą firmę, to kompleksowe wykonanie instalacji rekuperacji oraz wcześniejsze jej zaprojektowanie. To właśnie projekt jest kluczowy dla właściwego, precyzyjnego i efektywnego działania rekuperatorów oraz całego systemu rekuperacji. Prawidłowy projekt pozwala przejść do właściwego montażu, który opiera się na zamontowaniu kanałów wentylacyjnych, ponadto niezbędny jest montaż rekuperatorów, które pozwolą odpowiednio przeprowadzić wymianę powietrza.

System rekuperacji realizowany przez naszą firmę opiera się zarówno na wizji lokalnej jak i analizie potrzeb klienta, przedstawieniu propozycji, zaprojektowaniu wentylacji oraz montażu. Taka realizacja jest jednocześnie gwarancją prawidłowo działającego systemu rekuperacji, łącznie z rekuperatorami oraz całym systemem wentylacyjnym. Doskonale wiemy, jak kosztowna jest to instalacja, dlatego zawsze realizujemy ją w oparciu o potrzeby i indywidualne preferencje każdego klienta. Projektowanie i prawidłowe wykonanie instalacji rekuperacji to podstawa sukcesu, my natomiast, dzięki kompleksowej ofercie gwarantujemy jakość i efektywność.

Zapewniamy, iż zarówno projekt, jak i montaż odbędzie się zgodnie ze sztuką budowlaną, a także z zachowaniem odpowiednich parametrów mechaniki i termodynamiki. Pozwoli to Państwu na oszczędność nawet 90% ciepła, które normalnie wydostaje się poza budynek, co da oszczędność około 40% kosztów ogrzewania rocznie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, które przedstawi indywidualnie nasz specjalista.

Zobacz Również:


Kompleksowe Wykończenia Wnętrz: www.rafex1.pl

Podwieszane Sufity, Napinane Sufity, Łazienki, Tynki, Sztukateria, Gładzie, Panele, Instalacje, Oświetlenie, Wykończenia pod klucz

Logo1